GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 4616510
nr 461 6510
Keramik
3 del Arabia, bla. Schilkin , Halamaa [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
tisdag 10 april 2007
kl 17:11:12
7/4 13:08:48
500 kr
10/4 15:41:40
Tilgman Keramik