GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 4616510

nr 461 6510

Keramik

3 del Arabia, bla. Schilkin , Halamaa [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

tisdag 10 april 2007
kl 17:11:12

7/4 13:08:48 1      500 kr
10/4 15:41:40 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik